Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Łatwa praca przy produkcji katalogów - dla kobiet i mężczyzn

Data: 02-01-2019, do końca 14 dni
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób do prac produkcyjnych.


OFERUJEMY:

Marzy Ci się łatwa, prosta i przyjemna praca? Jeśli prace manualne są dla Ciebie sposobem na odstresowanie i odskocznią od rzeczywistości - ZGŁOŚ SIĘ DO NAS:)

Ze swojej strony oferujemy Ci pewne zatrudnienie na umowę o pracę w systemie dwuzmianowym (wolne weekendy) oraz stawkę 15 zł/h brutto.

DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:

Na proponowanym stanowisku będziesz odpowiedzialny za wykańczanie okładek do katalogów tapet. Polega to na przycinaniu materiału do odpowiednich rozmiarów oraz układanie ich w katalogach.

OCZEKUJEMY JEDYNIE:

Jeśli jesteś zaangażowany w wykonywane przez Ciebie obowiązki oraz masz chęci do pracy to nie wymagamy niczego więcej. Wszystko Ci pokażemy i nauczymy od podstaw.


Elastyczne godziny pracy

Przyjazna atmosfera

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz aby praca stałą się dla Ciebie przyjemnością, a nie tylko obowiązkiem aplikuj już dziś !

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni


Szukasz pracy jako Łatwa praca przy produkcji katalogów - dla kobiet i mężczyzn

Oferta pracy na stanowisku: Łatwa praca przy produkcji katalogów - dla kobiet i mężczyzn w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Łatwa praca przy produkcji katalogów - dla kobiet i mężczyzn Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Łatwa praca przy produkcji katalogów - dla kobiet i mężczyzn, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Łatwa praca przy produkcji katalogów - dla kobiet i mężczyzn, Szczecin


.

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

504862677

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 149
Poznań 96
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy