Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz

Data: 02-01-2019, do końca 14 dni
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla firmy z Mierzyna zajmującej się produkcją aparatów słuchowych, urządzeń diagnostycznych oraz interaktywnych urządzeń komunikacyjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji.


OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie w wysokości 14 zł/h brutto oraz atrakcyjny system premiowania (w tym premię frekwencyjną, godzinową oraz uznaniową), bogaty pakiet socjalny m.in. bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji, opiekę medyczną, pracę od poniedziałku do piątku, komfortowe warunki oraz bezpłatny autobus z Prawobrzeża, centrum Szczecina oraz z Polic.

ISTOTNE NA STANOWISKU

Dużym atutem na tym stanowisku będą zdolności manualne, podstawowa umiejętność obsługi komputera, zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz elastyczność, ponieważ praca jest w systemie trzyzmianowym (6-14, 14-22, 22-6).

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, bez względu na posiadane doświadczenie!

GŁÓWNE ZADANIA:

Do obowiązków na tym stanowisku należeć będzie montaż elementów elektronicznych - aparatów słuchowych, modelowanie, składanie, wykańczanie produktów, usuwanie drobnych awarii w produktach, finalna weryfikacja ich jakości oraz precyzyjna obróbka materiału za pomocą odpowiednich narzędzi.


Sprzęt do pracy

Umowa o pracę

karta Multisport

Szkolenia

Darmowy Transport

System Premiowy
Dodatkowe informacje

APLIKUJ TERAZ, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE:)

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni


Szukasz pracy jako Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz

Oferta pracy na stanowisku: Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz, praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Łatwa praca przy produkcji aparatów słuchowych - od zaraz, Szczecin


.

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

504862677

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 149
Poznań 96
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy