Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Praca przy taśmie produkcyjnej - pilne!

Data: 02-01-2019, do końca 14 dni
Lokalizacja: Szczecin , zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w produkcji transformatorów, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji.


Czekamy właśnie na Ciebie...

... jeżeli jesteś osobą ambitną i lubiącą nowe wyzwania, chcesz rozpocząć wykonywanie obowiązków "od zaraz" oraz zależy Ci na spokojnej atmosferze w miejscu zatrudnienia; jeżeli  chcesz się rozwijać i nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, a branża energetyczna pasjonuje Cię.

Za Twoją pracę gwarantujemy Ci...

...pewną posadę w prężnie rozwijającej się firmie, współpracę w oparciu o umowę o pracę i elastyczny grafik (praca dwuzmianowa), ponadto zapewniamy wysokie premie pieniężne i bardzo dobrą atmosferę w miejscu pracy.

 

Od Ciebie oczekujemy uśmiechu na twarzy, zacięcia, skupienia przy wykonywanej pracy, zręczności, otwartości oraz wiedzy technicznej.

Do Twoich obowiązków...

...będzie należało posługiwanie się instrumentami elektrycznymi, montażowymi oraz pomiarowymi, praca przy taśmie produkcyjnej.


Elastyczne godziny pracy

Wysokie wynagrodzenie

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Miejsce pracy: Dobra Szczecińsk

 

APLIKUJ DO NAS, CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE:)

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni


Szukasz pracy jako Praca przy taśmie produkcyjnej - pilne!

Oferta pracy na stanowisku: Praca przy taśmie produkcyjnej - pilne! w miejscowości: Szczecin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Praca przy taśmie produkcyjnej - pilne! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca przy taśmie produkcyjnej - pilne! , praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Praca przy taśmie produkcyjnej - pilne! , Szczecin


.

Oferta jest ważna jeszcze 14 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Kamila Wiśniewska

k.wisniewska@ksservice.pl

504862677

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 149
Poznań 96
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy