Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Operator maszyn – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!

Data: 02-01-2019, do końca 10 dni
Lokalizacja: Oława , dolnośląskie
Brzeg , opolskie
Godzikowice , dolnośląskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Godzikowicach k. Oławy na stanowisku: Operator maszyn


Kandydacie!

Jeśli posiadasz już pierwsze doświadczenie produkcyjne lub dopiero chcesz je zdobyć, a dokładność, sumienność oraz zaangażowanie są Twoimi atutami, to jesteś naszym Kandydatem idealnym!

Zadania:

Poszukujemy Operatorów autoklawów, których głównym zadaniem będzie obsługa maszyn w procesie produkcji, kontrola jakości bloczków i badanie ich parametrów.

Oferujemy:

Jako członek naszego zespołu zostaniesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze. Twoje wynagrodzenie początkowe to 2800 zł brutto/m-c. Będziesz pracował w systemie trzyzmianowym do poniedziałku do piątku (dla chętnych możliwe nadgodziny).

Nie musisz posiadać doświadczenia w obsłudze autoklawu - wszystkiego Cię nauczymy, a Ty zdobędziesz dodatkowe uprawienia. Zależy nam na stałym zespole, dlatego po okresie próbnym masz możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta!


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Zyskaj z nami przyszłościowe zatrudnienie - APLIKUJ już teraz! Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 561 604.

Oferta jest ważna jeszcze 10 dni


Szukasz pracy jako Operator maszyn – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!

Oferta pracy na stanowisku: Operator maszyn – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia! w miejscowości: Godzikowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator maszyn – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator maszyn – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!, praca w Godzikowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Operator maszyn – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!, Oława Brzeg Godzikowice


.

Oferta jest ważna jeszcze 10 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy