Wyszukaj spośród 18268 ogłoszeń o pracę

Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii

Lokalizacja: Meer , Flandria
Data: 31-12-2018, do końca 11 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży betonowej, specjalizującej się w produkcji prefabrykatów betonowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: BETONIARZA


Twoje zadania :

Do Twoich głównych obowiązków należeć będzie odpowiedzialność za cały proces produkcji prefabrykatów betonowych. W nowoczesnym i zmechanizowanym zakładzie będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn wylewających beton oraz operowanie suwnicą z poziomu roboczego.

Nasze wymagania względem Twoich kwalifikacji :

Oczekujemy, doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w branży prefabrykatów betonowych. Wymogiem koniecznym jest znajomość języka angielskiego. Jeżeli zdecydujesz się na wyjazd własnym samochodem, będzie to stanowiło dodatkowy atut.

W zamian oferujemy :

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 15,27 euro brutto za godzinę oraz nadgodziny płatne 150%. Ponadto gwarantujemy trzynastą pensję, kartę paliwową, pakiet prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny, zorganizowanie zakwaterowania oraz opiekę koordynatora.


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę

Karta paliwowa

Trzynasta Pensja
Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
15,27 EUR / Godzina

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni


Szukasz pracy jako Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii

Oferta pracy na stanowisku: Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii w miejscowości: Meer jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii, praca w Meer dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Betoniarz wynagrodzenie 2000 euro netto - Praca w Belgii, Meer


.

Oferta jest ważna jeszcze 11 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Angelika Selwuch

a.selwuch@ksservice.pl

+48 504 862 601, +48 506 561 723

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 148
Poznań 96
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy