Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Operator Urządzeń z doświadczeniem ślusarskim

Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie
Luboń , wielkopolskie
Tarnowo Podgórne , wielkopolskie
Przeźmierowo , wielkopolskie
Data: 28-12-2018, do końca 5 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się produkcją wyrobów medycznych, kosmetyków i suplementów diety, poszukujemy Operatora Urządzeń Procesowych.


Kogo szukamy?

Firma zatrudni specjalistę z umiejętnościami oraz doświadczeniem w obszarze ślusarstwa, który z rzetelnością i zaangażowaniem wesprze zespół pracowników produkcyjnych.

Na czym polega praca?

Do zadań zatrudnionego pracownika będzie należeć głównie obsługa oraz prowadzenie konserwacji i przezbrojeń urządzeń procesowych.

Co oferujemy w zamian?

Za wysiłek i pracowitość zagwarantujemy nie tylko wysokie wynagrodzenie, ale także bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, w tym dodatki do urlopów oraz... wolne weekendy!


Wysokie wynagrodzenie

Opieka lekarska

Umowa o pracę
Dodatkowe Informacje

Praca od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00.

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni


Szukasz pracy jako Operator Urządzeń z doświadczeniem ślusarskim

Oferta pracy na stanowisku: Operator Urządzeń z doświadczeniem ślusarskim w miejscowości: Przeźmierowo jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator Urządzeń z doświadczeniem ślusarskim Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Urządzeń z doświadczeniem ślusarskim, praca w Przeźmierowo dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy


Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.


Praca Operator Urządzeń z doświadczeniem ślusarskim, Poznań Luboń Tarnowo Podgórne Przeźmierowo


.

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni

Aplikuj teraz

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Agata Wróblewska

a.wroblewska@ksservice.pl

91 430 27 24

https://ksservice.pl

KRAZ: 7254

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy