Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

GDPR Regional Coordinator Manager

Data: 20-12-2018, do końca 5 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: GDPR Regional Coordinator Manager.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na stanowisku GDPR Regional Coordinator Manager będzie odpowiedzialna za zarządzanie krajowymi zespołami ds. polityki prywatności w danym regionie, kontrolowanie działań związanych z ochroną danych osobowych oraz tworzenie koncepcji usprawnień.

Podstawowe obowiązki na oferowanym stanowisku:

  • Zarządzanie krajowymi zespołami ds. polityki prywatności zgodnie ze światowymi wytycznymi dotyczącymi ochrony danych osobowych
  • Bezpośredni kontakt ze specjalistami i miejscowymi zespołami ds. polityki prywatności
  • Działania na rzecz zwiększania efektywności miejscowych zespołów ds. polityki prywatności
  • Uczestniczenie w spotkaniach miejscowych zespołów ds. polityki prywatności, przekazywanie wypracowanych rozwiązań, identyfikowanie obszarów wymagających dalszych działań
  • Szkolenie i wspieranie członków zespołu, aktywne dzielenie się wiedzą z zakresu ochrony danych osobowych i sposobami wdrażania jej na lokalne rynki
  • Wykrywanie zaistniałych problemów wymagających rozwiązania i przekazywania ich do odpowiednich działów
Wymagania wobec kandydatów:
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (C1/ C2)
  • Możliwość podjęcia pracy od stycznia 2019
  • Szerokie zrozumienie zagadnień związanych z RODO (wykształcenie prawnicze nie jest wymagane)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku audytora, doradcy, radcy prawnego, koordynatora lub konsultanta
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Skuteczność i efektywność w działaniu
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy na wszystkich poziomach organizacji
  • Zdolność do ustalania priorytetów i efektywnego zarządzania czasem
  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym i wielokulturowym będzie dodatkowym atutem
​ Nasza oferta:
  • Umowa o pracę na okres 6 miesięcy
  • Atrakcyjne zarobki
  • Uczciwe i elastyczne warunki pracy
  • Praca zdalna - realizacja zadań z wykorzystaniem Skype'a
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych doświadczeń
  • Udział w realizacji interesujących projektów
  • Możliwość bycia częścią świetnego zespołu
  • Codziennie wyzwania w międzynarodowym środowisku
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów w wielu miejscach - szkołach językowych, centrach rozrywki, punktach gastronomicznych
Dodatkowe informacje

Kontakt pod numerem telefonu: 696 025 917

Szukasz pracy jako GDPR Regional Coordinator Manager

Oferta pracy na stanowisku: GDPR Regional Coordinator Manager w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy GDPR Regional Coordinator Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko GDPR Regional Coordinator Manager, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

MANPOWERGROUP Sp. z o.o.

Praca GDPR Regional Coordinator Manager, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Team Leader

Warszawa, mazowieckie

Group Account Manager

Poznań, wielkopolskie

Area Manager (Branża Retail)

Praca w mieście

Warszawa 349
Wrocław 149
Kraków 148
Poznań 93
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy