Asystent/ka ds. Finansowo - Administracyjnych

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Asystent/ka ds. Finansowo - Administracyjnych

Podstawowe zadania:

  • Wsparcie działu finansowo-księgowego w codziennej pracy, wprowadzanie danych do systemów informatycznych
  • Wystawianie faktur sprzedażowych
  • Czynny udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca
  • Rozliczanie delegacji, wydatków oraz księgowanie transakcji gotówkowych
  • Kontrola obiegu dokumentów
  • Sporządzanie raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami
  • Archiwizacja dokumentów
  • Okresowe wsparcie pracy recepcji oraz spraw administracyjnych biura
  • Współpraca z międzynarodowymi działami wspierającymi w ramach Grupy kapitałowej

Oczekujemy:

  • Zaangażowania, odpowiedzialności, dokładności i doskonałej organizacji pracy własnej
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Dobrej znajomości MS Excel
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Zdolności analitycznego myślenia
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w działach finansowych lub/i administracyjnych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji w powierzonych obszarach
  • Umowę o pracę, dobre warunki zatrudnienia,
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do programu sportowego
  • Miłą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy, dogodną lokalizację biura blisko centrum Warszawy
  • Wsparcie w okresie wdrożenia
  • Szkolenia zawodowe, kursy językowe

Oferta jest ważna jeszcze 1872 dni

Gdzie szukać pracy jako Asystent/ka ds. Finansowo - Administracyjnych

Jaka oferta pracy na stanowisku: Asystent/ka ds. Finansowo - Administracyjnych w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Vos_Logistic Polska Sp.z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Asystent/ka ds. Finansowo - Administracyjnych Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystent/ka ds. Finansowo - Administracyjnych, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Vos_Logistic Polska Sp.z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.