Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Szukamy HR- Kapitana!

Lokalizacja: Mysłowice , śląskie
Sosnowiec , śląskie
Dąbrowa Górnicza , śląskie
Katowice , śląskie
Data: 19-12-2018, do końca 5 dni

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o numerze VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli: 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii: W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.


Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera branży produkcji przemysłowej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku HR Biznes Partnera.


Ahoj!

Ahoj! Nasz firmowy żaglowiec płynie z prądem zmian i rozwoju, pod wiatr stereotypom i przestarzałym rozwiązaniom. Nasza załoga to ludzie wielu narodowości i kultur, ale tak samo zaangażowani i oddani wspólnym wartościom.

Mamy wszystko – solidny statek, wierną załogę – zostań naszym Kapitanem w obszarze HR!

Złap za ster i wykaż się swoim minimum 4-letnim doświadczeniem w pracy na kierowniczym stanowisku w obszarze personalnym w firmie międzynarodowej oraz praktyczną wiedzą z obszaru polityki płacowej i zarządzania płacami. Załoga to przedstawiciele różnych państw, dlatego ważne, abyś komunikował/-a się biegle w języku angielskim (dodatkowym atutem będzie znajomość j. rosyjskiego). Rangę kapitana dodatkowo podbijesz znajomością specyfiki rynków i wynagrodzeń w krajach Europy Środkowo-Wschodniej (mile widziane).

Obierz szlak i zdobywaj kolejne lądy!

Począwczy od współpracy z kadrą kierowniczą w zakresie strategii i kierunków rozwoju organizacji i współdziałaniem z zespołem HR w tworzeniu polityki personalnej i działań z obszaru HR, poprzez realizację projektów z obszaru HR na poziomie korporacyjnym i lokalnym, do przygotowywania raportów oraz analiz z obszaru HR. Dopłyń do brzegu realizując powierzone zadania w zgodzie ze standardami jakości, oczekiwaniami klientów oraz przepisami prawnymi, lokalnymi i korporacyjnymi

Kapitanie – Twoja praca zasługuje na uznanie!

Za Twoje przywództwo zapewniamy solidne zatrudnienie w oparciu  o umowę o pracę z konkurencyjnym wynagrodzeniem zasadniczym i premią. Ponadto naszym pokładzie odnajdziesz bogaty koszyk profitów, w tym kartę sportową, wczasy pod gruszą oraz dodatkowe dofinansowania w ramach ZFŚS. Na szerokie wody świata HR wypływamy od poniedziałku do piątku i Ty decydujesz o godzinie rozpoczęcia i zakończenia rejsu. Rozwijaj z nami żagle własnych umiejętności i doskonal swój warsztat w międzynarodowym środowisku.


Elastyczne godziny pracy

Wysokie wynagrodzenie

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe Informacje

Kapitanie! Statek czeka na Twoją wizję – APLIKUJ! Obierzmy kurs na rozwój!

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni


Szukasz pracy jako Szukamy HR- Kapitana!

Oferta pracy na stanowisku: Szukamy HR- Kapitana! w miejscowości: Katowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Szukamy HR- Kapitana! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szukamy HR- Kapitana!, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie