Wyszukaj spośród 12249 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator wózka widłowego- nowa stawka!

Lokalizacja: Łódź , łódzkie; Andrespol , łódzkie;

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Operator wózka widłowego.

Opis stanowiska

Chcesz rozwinąć swoje umiejętności, dobrze zarabiać i pracować w zgranym zespole? Mamy to dla Ciebie!
Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe z UDT oraz doświadczenie w ich obsłudze - WYŚLIJ CV!

Twoje korzyści to:
  • stabilne zatrudnienie - oferujemy umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne wynagrodzenie - startujesz od stawki 18,50 zł brutto/godz.
  • wolne weekendy - pracujesz od poniedziałku do piątku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • przejrzyste warunki współpracy i opieka koordynatora personalnego
Zakres Twoich obowiązków to:
  • rozładunek i załadunek aut
  • rozwożenie towaru w wyznaczone miejsca w magazynie

Świetna lokalizacja

Wysokie wynagrodzenie

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Jeśli pracować, to tylko z nami! Zabierz znajomych i dołączcie do naszego zespołu!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami pod numerem tel. 506 561 604.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Gdzie szukać pracy jako Operator wózka widłowego- nowa stawka!

Jaka oferta pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego- nowa stawka! w miejscowości: Andrespol jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Operator wózka widłowego- nowa stawka! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator wózka widłowego- nowa stawka!, praca w Andrespol dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Aneta Gacparska

a.gacparska@ksservice.pl

506 561 604

KRAZ: 7254

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii