Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik produkcji – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!

Data: 19-12-2018, do końca 5 dni
Lokalizacja: Brzeg , opolskie
Oława , dolnośląskie

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do pracy w Godzikowicach k. Oławy na stanowisku Pracownika produkcji.


Kandydacie, czy to o Tobie?

Posiadasz już pierwsze doświadczenia na produkcji lub chcesz dopiero je zdobyć? Jesteś dokładny, zaangażowany i szybko się uczysz? Jeśli tak – to jesteś naszym Kandydatem idealnym!

Zadania:

Do Twoich przyszłych zadań będzie należała obsługa maszyn w procesie produkcji, kontrola jakości bloczków i badanie ich parametrów.

Oferujemy:

Jako członek naszego zespołu zostaniesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze. Twoje wynagrodzenie początkowe to 2800 zł brutto/m-c. Będziesz pracował w systemie trzyzmianowym do poniedziałku do piątku (dla chętnych możliwe nadgodziny).
Nie musisz posiadać doświadczenia na produkcji - wszystkiego Cię nauczymy, a Ty zdobędziesz dodatkowe uprawienia. Zależy nam na stałym zespole, dlatego po okresie próbnym masz możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta!

 


Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia
Dodatkowe informacje

Zyskaj z nami przyszłościowe zatrudnienie - APLIKUJ już teraz! Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 561 604.

Oferta jest ważna jeszcze 5 dni


Szukasz pracy jako Pracownik produkcji – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik produkcji – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia! w miejscowości: Oława jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik produkcji – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia! Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik produkcji – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!, praca w Oława dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie