Wyszukaj spośród 18227 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Magazynier - 3500 zł brutto + premie

Data: 17-12-2018, do końca 4 dni
Lokalizacja: Poznań , wielkopolskie

Agencja Pracy JAGA Temp Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do pracy na stanowisku: Magazynier.

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne k. Poznania

Obowiązki:
  • obsługa wózka paletowego;
  • rozładunek, załadunek towarów;
  • inne prace magazynowe.
Wymagania:
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka motywacja i chęci do pracy;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie w wysokości 3500 zł brutto+możliwość otrzymania premii;
  • realną możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Firmę po przepracowaniu minimum 3 miesięcy;
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzech zmian.

Szukasz pracy jako Magazynier - 3500 zł brutto + premie

Oferta pracy na stanowisku: Magazynier - 3500 zł brutto + premie w miejscowości: Poznań jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Jaga Temp sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Magazynier - 3500 zł brutto + premie Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Magazynier - 3500 zł brutto + premie, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Jaga Temp sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie