HYDRAULIK / BERLIN / DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce Berlin Wynagrodzenie do negocjacji

Agencja zatrudnienia Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Poznaniu (wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod nr 8945) jest polskim oddziałem niemieckiej agencji pracy tymczasowej Limes Consult GmbH, która od 20 lat świadczy usługi dla niemieckich przedsiębiorstw poprzez rekrutację personelu i jego wynajem głównie dla branży przemysłowej i okołobudowlanej.

Działamy uczciwie, a w centrum naszych zainteresowań stoi zawsze człowiek i jego potrzeby.

Miejsce pracy: BERLIN

Zakres zadań:

- montaż instalacji sanitarnych i grzewczych według projektu wykonawczego
- instalacja rur wielowarstwowych, rur miedzianych oraz rur ze stali szlachetnej
- instalacja rur HT i SML (rury żeliwne)
- układanie przewodów kanalizacyjnych
- montaż systemów podtynkowych i armatury sanitarnej

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie
- znajomość rysunku technicznego
- co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny!)
- umiejętności spawalnicze (AUTOGEN, spawanie gazowe) - mile widziane
- mile widziany własny środek transportu

Oferujemy

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w Niemczech - umowa o pracę na warunkach niemieckich
- stawkę godz. według niemieckich taryf plus dodatki - łącznie ok. 9,70 EUR na rękę!
- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
- pełne ubezpieczenie i odprowadzane wszystkie składki
- prawo do urlopu oraz wszystkich świadczeń pracowniczych w Niemczech
- dobre i stabilne warunki pracy
- możliwość długofalowej współpracy

Jest to oferta pracy tymczasowej.

Gdzie szukać pracy jako HYDRAULIK / BERLIN / DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Jaka oferta pracy na stanowisku: HYDRAULIK / BERLIN / DARMOWE ZAKWATEROWANIE w miejscowości: Berlin jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako HYDRAULIK / BERLIN / DARMOWE ZAKWATEROWANIE Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko HYDRAULIK / BERLIN / DARMOWE ZAKWATEROWANIE, praca w Berlin dopasowana do Twoich wymagań.Limes Consult Sp. z o.o. Oddział w Polsce praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.