Wyszukaj spośród 12147 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Praca RGN nurse Anglia w Bicton od 16.45 GBP/godz

Lokalizacja: , Polska
Data: 14-12-2018, do końca 196 dni
Praca Praca RGN nurse Anglia w Bicton od 16.45 GBP/godz

Brytyjski pracodawca,  zaufany klient Prowork.PL  rodzinna sieć  eleganckich domów opieki hrabstwie Shropshire w Anglii, zatrudni NIGHT RGN nurses . Głowne obowiązki to zapewnienie stałego wsparcia i pomocy w codziennych czynnościach pielęgniarki. Wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku i aktualne prawo wykonywania zawodu pielęginarki w UK - valid PIN number. Pracodawca, eksuzywnych domy opieki Residential & Nursing Homes w Hrabstwie Shropshire zapewnia pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy.  Jeśli potrafisz dobrze komunikować się  w j. angielskim i szukasz pracy jako pielęgniarka czy nursing assistant/ pomoc pielęgniarki - wykorzystaj swoje kwalifiakcje pielęgnarskie już dziś! Obecnie w Wielkiej Brytanii branża opieki medycznej stale sie rozwija i rośnie zapotrzebowanie na pracę i karierę dla pielęgniarek i pielęgniarzy! Jak znależć pracę w Anglii? zarejestruj sie www.prowork.pl i aplikuj na  inne stanowiska też domy opieki w południowej i środkowej Anglii. Zapewniamy pomoc w znalezieniu stałej pracy w Wielkiej Brytanii na podsawie umowy o pracę i pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Zamieszkaj na stałe w UK i rozpocznij pracę jeszcze przed Brexitem!


Wymagania

angielski
wykształcenie pielęgniarskie - licencjat lub studia magisterskie
emaptia i chęć do pracy z osobami starszymi jako pielęgniarka  czy przejsciowo nursing assistant/ POMOC pielęgniarki ( pre-registred nurse - stawka 9.45 -11.95 funtów/godz)
gotowość do podjęcia pracy w Anglii/ Umowa o pracę z pracodawcą brytyjskim na czas nieokreślony mile widziane też pielęgniarki planujące lub będące w trakcie rejestracji w brytyjskich izbach pielęgniarskich  NMC/ pre -registred NURSES. Po uzyskaniu rejestracji możliwość pracy jako pielęgniarka/ RGN Nurse> Rozmowa z pracodawcą na SKYPE. Termin rozpoczęcia pracy /do wyboru grudnia lub inne terminy od stycznia 2019.

 

Oferujemy

Stanowisko:  RGN nurse w domu opieki Anglia
Godziny pracy: zapewnione 36 - 44 godzin pracy tygodniowo/ zmiany nocne + mozliowść nadgodzin
Wynagrodzenie: od 16.45 funtów/ godz. brutto, 
Zamieszkanie: pracodawca pomaga w znalezieniu zamieszkania w rejonie pracy
Kontrakt z pracodawcą: kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Dodatkowe korzyści: płatne przerwy w pracy, 3% na fundusz emerytalny, nagdodziny dodatowo płatne 2-3 funty/godz.

Ponadto dostępne na www.prowork.pl  inne oferty pracy w branży opieka medyczna na terenie całej Anglii jako pielęgniarz/ pielęgniarka, POMOC pielęgniarki, opiekun osoby starszej, support worker/ opiekun  osoby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty skierowane są do kandydatów mieszkających  w Polsce jak i przebywających na terenie UK. 

 

Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 196 dni


Gdzie szukać pracy jako Praca RGN nurse Anglia w Bicton od 16.45 GBP/godz

Jaka oferta pracy na stanowisku: Praca RGN nurse Anglia w Bicton od 16.45 GBP/godz w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Prowork.PL lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Praca RGN nurse Anglia w Bicton od 16.45 GBP/godz Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Praca RGN nurse Anglia w Bicton od 16.45 GBP/godz, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Prowork.PL praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Ogłoszenia na Szukam Pracy

Według najpopularniejszych kategorii