Wyszukaj spośród 9559 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator Frezarki/Tokarki CNC

Lokalizacja: Wronki, woj. wielkopolskie , Polska;

Wraz z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Operator Obrabiarki CNC ( Frezarki / Tokarki)

Opis stanowiska

Praca na automatach CNC, wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym; samokontrola

Wymagania

Znajomość rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów pod numerem: 501 14 27 29

Szukasz pracy jako Operator Frezarki/Tokarki CNC

Oferta pracy na stanowisku: Operator Frezarki/Tokarki CNC w miejscowości: Wronki, woj. wielkopolskie jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy KATMAR Marek Michalski P.P.H.U. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator Frezarki/Tokarki CNC Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator Frezarki/Tokarki CNC, praca w Wronki, woj. wielkopolskie dopasowana do Twoich wymagań.KATMAR Marek Michalski P.P.H.U. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.