Wyszukaj spośród 24312 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Regular Java Developer

Data: 05-12-2018, do końca 51 dni
Lokalizacja: Kraków , małopolskie
Praca Regular Java Developer

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Opis stanowiska
  • Obsługa użytkowników i dostawców zewnętrznych za pomocą SNOW
  • Programowanie / utrzymanie aplikacji w oparciu o system Tickets / Projects
  • Programowanie / utrzymanie Java apps (bazy danych Oracle)
Wymagania
  • 1 / 2 lata doświadczenia w IT (maintenance lub development)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min B2)
  • Dobra znajomość Java Envinronment (Windows lub Linux)
  • Doświadczenie w programowaniu lub utrzymaniu aplikacji Java (Web lub desktop)
  • Przydatne technologie: doświadczenie w programowaniu aplikacji Java Desktop / Web (Spring), hibernate ORM, znajomość JavaScript, GIT/SVN na poziomie użytkownika
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez klienta
  • Szerokie perspektywy rozwoju w dynamicznie rozwijającym się środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenia
  • Bogaty pakiet benefitów

Wysokie wynagrodzenie

Umowa o pracę

System Premiowy

Szukasz pracy jako Regular Java Developer

Oferta pracy na stanowisku: Regular Java Developer w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Regular Java Developer Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular Java Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie