Wyszukaj spośród 9559 ofert pracy

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds rozliczeń z dostawcami/firmami

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie;
Wynagrodzenie: 2800-5000PLN / Miesiąc

Lingua Nova to Ogólnopolska Grupa Językowa z ponad 25 letnim doświadczeniem. Jesteśmy ekspertami w kompleksowej obsłudze językowej. Posiadamy również własne biuro tłumaczeń.

Prowadzimy szkolenia językowe dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Uczymy w firmach, na uczelniach wyższych, szkołach, przedszkolach oraz w naszej szkole mieszczącej się w centrum Warszawy. Organizujemy również wyjazdy językowe.

Wypracowaliśmy własną, unikalną metodę nauczania języków Lingua Optima, która pozwala dostosować kurs do Państwa indywidualnych potrzeb, dzięki czemu nauka jest skuteczniejsza niż tradycyjne lekcje.

W celu nieustannego podnoszenia jakości naszych usług lektorzy uczestniczą w Language Teacher Academy oraz biorą udział w cyklicznych warsztatach rozwojowych 'Akademia Lektora i Tłumacza'.

Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych lektorów i metodyków, którzy dbają o wysoką jakość zajęć językowych oraz czuwają nad przebiegiem procesu
nauczania.

Realizujemy szkolenia ze wszystkich języków obcych na terenie całej Polski.

ZAUFALI NAM

firmy_main.png

Lingua Nova to profesjonalna firma zajmująca się kompleksową obsługą językową. W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór usług świadczonych na rzecz przedsiębiorstw i instytucji, między innymi - angielski dla firm oraz język polski dla obcokrajowców. Przeprowadzamy także egzaminy. Firma zajmuje się również organizacją szkoleń dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci. Wszystkie zajęcia językowe prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów, dzięki czemu nasze kursy wyróżnia wysoka jakość oraz skuteczność. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

AKREDYTACJE I CERTYFIKATY

certyfikat 1 certyfikat 4 certyfikat 2 certyfikat 3 certyfikat 5

Firma godna zaufania

Stopka.png

Polityka Prywatności

Serwis na swoich stronach wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia Tobie komfortu podczas jego przeglądania i korzystania z usług. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze


Opis stanowiska

Firma o zasięgu ogólnopolskim specjalizująca się w kompleksowej obsłudze językowej firm i instytucji poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Specjalista do spraw rozliczeń oraz obsługi .
Dla nas najważniejszymi wartościami jest pasja i upór w działaniu oraz chęć samodoskonalenia.

Zakres obowiązków:
- budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami,
- współpraca z zarządem i innymi działami firmy,-
- odbywanie spotkań biznesowych,
- współpraca przy tworzeniu i wdrażaniu nowych produktów;
 

Wymagane kwalifikacje:
 • kreatywność, pomysłowość oraz duża inicjatywa własna , 
 • wykształcenie lingwistyczne byłoby dodatkowym atutem, potrzebny Angielski na poziomie konwersacyjnym
 • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy z obsługą klienta lub rozliczeniami
 • wysoka kultura osobista i komunikatywność,
 • umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność, zdecydowana osobowość, zaangażowanie w powierzone obowiązki,
 • doskonała organizacja pracy,

 

 

Oferujemy
 • umowę o pracę z pensją zasadniczą z możliwością podwyżki wynagrodzenia po 3 miesiącach pracy,
 • wysokie prowizje, systematyczne wypłacane.
 • opiekę medyczną
 • pracę w ścisłym centrum
 • godziny 8-16 lub 9-17 bez sobót i niedziel

Świetna lokalizacja

Opieka lekarska

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę
Wymagane języki

angielski

Oferta jest ważna jeszcze 158 dni

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Specjalista ds rozliczeń z dostawcami/firmami

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds rozliczeń z dostawcami/firmami w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Lingua Nova sp.z.o.o lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds rozliczeń z dostawcami/firmami Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds rozliczeń z dostawcami/firmami, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Lingua Nova sp.z.o.o praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.