Android Developer (junior/mid)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Android Developer (junior/mid)

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów!

Kiedy jak nie teraz? :) A zatem... Dołącz do nas!

Projekt w pigułce: projekt dotyczy rozwinięcia aplikacji na platformę Android. Aplikacja ma obecnie 30 milionów użytkowników w 10 krajach. Nasz Klient ma w planach uruchomienie nowych wersji językowych aplikacji.

Twoje zadania:
  • tworzenie i testowanie aplikacji na platformę Android,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej,
  • współpraca z zespołem projektowym w metodologii SCRUM,
  • bezpośredni kontakt z Klientem.
Czego oczekujemy?
  • min. 1,5 roku doświadczenia w rozwijaniu aplikacji mobilnych na platformę Android,
  • znajomość build flavor oraz google developer console,
  • mile widziana znajomość groovy,
  • otwartość i umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Co proponujemy?
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne formy współpracy (umowa B2B lub umowa zlecenie),
  • benefity pozapłacowe,
  • liczne wydarzenia integracyjne,
  • wewnętrzne warsztaty i hackatony,
  • dużą elastyczność co do godzin pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • pracę w samym centrum Warszawy :)

Gdzie szukać pracy jako Android Developer (junior/mid)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Android Developer (junior/mid) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HRK S.A lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Android Developer (junior/mid) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Android Developer (junior/mid), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HRK S.A praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.