Wyszukaj spośród 18757 ogłoszeń o pracę

Szef kuchni

Data: 27-11-2018, do końca 4 dni
Lokalizacja: Wadowice , małopolskie

Restauracja Dworek Mikołaj w Wadowicach zatrudni Szefa kuchni.
Restauracja działa od 1985 r specjalizuje się w kuchni staropolskiej.

Opis stanowiska

Poszukujemy kogoś z pasją i zaangażowaniem na odpowiedzialne stanowisko jakim jest Szef kuchni

WYMAGANIA I OCZEKIWANIA
  • doświadczenia na w/w stanowisku - minimum 2 lata
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i umiejętność zarządzania personelem
  • umiejętność zarządzania produktami
  • miłym atutem będą takie cechy jak: elastyczność, poczucie estetyki
  • kreatywność  i chęci doskonalenia się , zaangażowanie
  • umiejętność podejmowania decyzji w sytuacjach stresowych
  • dokonywanie sezonowych zmian w karcie menu
  • opracowywanie receptur , szkolenie pracowników przy wdrażaniu nowych potraw

OFERUJEMY :
  • umowę o pracę
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • terminowo wypłacana pensja

Darmowy posiłek

Wysokie wynagrodzenie

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Proszę o przesłanie cv na mail: biuro@dworek-mikolaj.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Papryczki 5 z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

 Informujemy, że Administratorem danych jest Restauracja Dworek Mikołaj ul. Błonie ,       34-100 Wadowice  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Wynagrodzenie
ustalane indywidualn PLN / Miesiąc

Szukasz pracy jako Szef kuchni

Oferta pracy na stanowisku: Szef kuchni w miejscowości: Wadowice jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Restauracja Dworek Mikołaj Janina Paśnik lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Szef kuchni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Szef kuchni, praca w Wadowice dopasowana do Twoich wymagań.Restauracja Dworek Mikołaj Janina Paśnik praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Informacje o pracodawcy

Restauracja Dworek Mikołaj Janina Paśnik

Praca Szef kuchni, Wadowice

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Janina Paśnik

biuro@dworek-mikolaj.com.pl

608478345

www.dworek-mikolaj.com.pl

Inne ogłoszenia pracodawcy

Praca w mieście

Warszawa 384
Wrocław 166
Kraków 162
Poznań 99
Zobacz więcej

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy