Senior Front-End Developer - Angular

Teamquest Kraków Wynagrodzenie do negocjacji

Dla międzynarodowej firmy, która rozpoczęła swoją historię w 1994 roku, będącej obecnie liderem w produkcji rozwiązań informatycznych dla branży medialnej, posiadającym biura na całym świecie, w tym między innymi w Londynie, Singapurze czy Japonii, zatrudniającego ok 270 specjalistów. Oferującego kompleksowe usługi w zakresie contentu i rozwiązania dedykowane dla Klientów w świecie środków masowego przekazu, do których należy globalna telewizja: od wersji i zgodności, poprzez zarządzanie mediami, agregację treści, realizację sprzedaży i usługi dostępu, aż po wieloplatformowe odtwarzanie kanałów wraz z ich budowaniem. Oferującego nowatorskie i zorientowane na klienta podejście do przełomowych zmian, przed którymi stoją media i rozrywka na całym świecie, szukamy: Senior Front-End Developer - Angular

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność między innymi za tworzenie platformy SaaS wspomagającej proces obróbki wideo

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript oraz Typescript
  • Znajomość architektury Angular (obecnie korzystają z wersji Angular 5)
  • Znajomość takich narzędzi jak: webpack, gulp, GIT, SASS, RWD
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Dodatkowe atuty: doświadczenie w tworzeniu architektur SPA, doświadczenie w pracy z mediami, znajomość technologii backendowych: PHP, Symfony 3, MySQL, Web mobile

Oferujemy

  • Współpracę opartą na umowie o pracę
  • Możliwość wyboru sprzętu do pracy wraz z ilością potrzebnych monitorów
  • Pracę na najnowszych technologiach
  • Realny wpływ na architekturę systemu
  • Możliwość wykorzystania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Praca w stałych godzinach 9:00 - 17:00 wraz z uwzględnioną 1 godzinną przerwą lunchową
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość wyjazdów do Londynu
  • Budżet na szkolenia i konferencje
  • Dodatkowe benefity: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna
  • Świetną atmosferę wśród ludzi realizujących swoje pasje
  • Comiesięczne wyjścia firmowe
  • Biuro wyposażone w konsolę

Gdzie szukać pracy jako Senior Front-End Developer - Angular

Jaka oferta pracy na stanowisku: Senior Front-End Developer - Angular w miejscowości: Kraków jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Senior Front-End Developer - Angular Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Front-End Developer - Angular , praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.