Inżynier Systemowy

Teamquest Grodzisk Mazowiecki Wynagrodzenie do negocjacji

Dla naszego Klienta, lidera we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań samoobsługowych wspierających pracę administracji, urzędów, e-commerce, podmiotów świadczących usługi bankowe, pocztowe oraz nowoczesne automatyczne systemy pobierania opłat poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier Systemowy

Obowiązki:

  • Konfiguracja i zarządzanie (administracja i aktualizacja) systemami operacyjnymi oraz aplikacjami urządzeń
  • Optymalizacja systemów operacyjnych pod dedykowane konfiguracje sprzętowe i wymagania klienta
  • Tworzenie dokumentacji technicznej z wykonanych prac
  • Współpraca i wsparcie dla działów: analitycznego, programistycznego oraz klienta zewnętrznego
  • Zdalne aktualizacje aplikacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (mile widziany kierunek informatyczny lub pokrewny)
  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz wnikliwego rozwiązywania problemów
  • Zaawansowana znajomość systemu Linux: administracja, konfiguracja , skrypty powłoki
  • Zaawansowana znajomość systemów baz danych
  • Znajomość języka angielskiego min. w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej i korespondencji z klientem
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień związanych z komunikacją sieciową

Oferujemy

  • Interesująca praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem
  • Samodzielne stanowisko
  • Perspektywy rozwoju zawodowego

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Systemowy

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Systemowy w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Systemowy Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Systemowy , praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.