Wyszukaj spośród 21192 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Key Account Manager e - commerce automotive

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 26-11-2018, do końca 37 dni
Praca Key Account Manager e - commerce automotive

Obecnie dla jednego z najbardziej znanych na świecie producentów opon poszukujemy osoby na stanowisko Key Account Managera kanału e - commerce.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna zarozwój klientów kanału e - commerce w Polsce a w przyszłości także w regionie CEE. Key Account Manager będzie miał za zadanie tworzenie planlow strategicznych rozwoju klientów z kanału e - commerce oraz wdrażanie tych planów u każdego z klientów, stałą współpracę z klientami e - commercowymi w celu zwiększania udziału marki w ich ogólnej sprzedaży. Do zadań na tym stanowisku będą należały spotkania z klientami, prowadzenie negocjacji i wdrażanie programów wspierających sprzedaż.

Czekamy na aplikacje osóbposiadających co najmniej 3 - 5 letnie doświadczenie w rozwoju kanału e - commerce w branży automotive (warunek konieczny), może to być doświadczenie w rozwijaniu klientów e - commerce ze strony producenta opon / części zamiennych lub doświadczenie po stronie dużego sklepu internetowego oferującego produkty branży motoryzacyjnej. Warunkiem koniecznym jest także co najmniej komunikatywna znajomość j. angielskiego. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba dynamiczna i zorientowana na cel, o dobrych kompetencjach komunikacyjnych.

Nasz Klient oferujemożliwość pracy dla jednego z najbardziej znanych na świecie brandów oponiarskich, możliwości rozwoju i awansu, decyzyjność i swobodę działania, atrakcyjne warunki zatrudnienia.


Oferta jest ważna jeszcze 37 dni


Szukasz pracy jako Key Account Manager e - commerce automotive

Oferta pracy na stanowisku: Key Account Manager e - commerce automotive w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Key Account Manager e - commerce automotive Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Key Account Manager e - commerce automotive, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Skuteczny onboarding, czyli kilka słów o wdrażaniu nowego pracownika
Czym jest onboarding? Słowo to pochodzi z języka angielskiego. „On board” znaczy po
31/01/2019
Zobacz wszystkie