Wyszukaj spośród 17462 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Inżynier Procesu (nr ref.: 9937)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 22-11-2018, do końca 2 dni

Opis stanowiska
  • Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku koordynacja wszystkich zadań w obszarze produkcji, zakupów i zarządzania jakością mających na celu przygotowanie zdolności produkcyjnej do planowanego poziomu produkcji, w tym:
  • optymalizacja procesów produkcyjnych i identyfikacja najsłabszych ogniw
  • tworzenie i koordynacja wdrożeń projektów Lean Manufacturing
  • projektowanie procesów i layout'ów dla nowo wprowadzanych produktów
  • przeprowadzanie analiz dokumentacji procesowej (biznesowej i systemowej) oraz rzeczywistych procesów w komórkach operacyjnych
  • rozwiązywanie problemów i rozwój narzędzi informatycznych dotyczących obszaru produkcji
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Inżynieria Produkcji)
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing lub innych pokrewnych
  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w branży elektronicznej, elektroenergetycznej, automotive, high
  • tech lub pokrewne)
  • znajomość technik poprawy jakości
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • znajomość języka niemieckiego będzie znaczącym atutem

    Poszukujemy kandydatów, którzy są samodzielni, ich praca jest dobrze zorganizowana, a dynamiczne środowisko pracy postrzegają jako atut
Oferujemy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z najnowszymi technologiami
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, ubezpieczenie na życie
  • w pełni wyposażona siłownia

Szukasz pracy jako Inżynier Procesu (nr ref.: 9937)

Oferta pracy na stanowisku: Inżynier Procesu (nr ref.: 9937) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Inżynier Procesu (nr ref.: 9937) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Procesu (nr ref.: 9937), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie