Junior Integration Consultant

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Nasz Klient o międzynarodowym zasięgu w branży TSL (Transport, Spedycja, Logistyka). Zatrudnia ok. 68 tys. pracowników w ponad 2000 oddziałach na całym świecie. Firma z nastawieniem na budowanie relacji partnerskich i etycznych z różnymi grupami docelowymi - pracownikami, klientami, dostawcami oraz lokalną społecznością. Dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje osób, które nie boją się wyzwań i wspólnie będą dążyć do wiodącej pozycji na rynku globalnym.

Obowiązki:

  • Udział w projektach integracji systemów informatycznych
  • Projektowanie i budowa map translacyjnych dokumentów EDI
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz testowanie procesu wymiany danych
  • Identyfikowanie obecnych i przyszłych potrzeb klienta
  • Dokumentowanie swojej pracy

Wymagania:

  • Posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu efektywnego wdrażania rozwiązań IT
  • Posługiwanie się angielskim w stopniu dobrym (min. B2)
  • Znajomość systemów LINUX/UNIX
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych np.PERL
  • Umiejętność budowania relacji z klientami

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii wymiany danych elektronicznych (EDI) oraz strukturę dokumentów np.:
    • XML
    • EDIFACT
    • X12
  • Prowadzenie analizy biznesowej i systemowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia (podstawa + premie)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji globalnego lidera
  • Wszelkie niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop)
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport)
  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Samodzielność w wykonywanych obowiązkach

Dodatkowe informacje

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Gdzie szukać pracy jako Junior Integration Consultant

Jaka oferta pracy na stanowisku: Junior Integration Consultant w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Junior Integration Consultant Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Integration Consultant, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.