Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

ABB Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki Wynagrodzenie do negocjacji

W związku z dynamicznym rozwojem organizacji i chęcią podtrzymania konkurencyjnej pozycji na rynku, aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży. Osoba pracująca na tym stanowisku dołączy do Lokalnej Jednostki Sprzedaży (Napędy, Silniki i Generatory). Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za dostarczanie eksperckiej wiedzy technicznej oraz przygotowanie ofert dla klientów.

Zadania:

  • Wsparcie działu sprzedaży ABB na etapie przygotowywania oferty sprzedażowej w dziedzinie silników i napędów średniego i niskiego napięcia, poprzez opracowanie najefektywniejszych rozwiązań dostosowanych do wymagań klienta;
  • Dostosowanie proponowanych rozwiązań do wymagań klienta pod kątem kosztowym i technicznym z uwzględnieniem czasu potrzebnego na realizację zamówienia;
  • Wsparcie procesu wyceny oferty przy wykorzystaniu wiedzy produktowej zarówno dla działu sprzedaży jak i dla wybranych klientów;
  • Przygotowanie dokumentacji i prezentacji produktowej proponowanego rozwiązania;
  • Wsparcie zespołu realizującego zamówienie pod kątem wiedzy technicznej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektryczny, automatyka, elektrotechnika i podobne);
  • Zainteresowanie obszarem napędów i silników elektrycznych, sterowaniem, aparaturą kontrolno-pomiarową;
  • Doświadczenie zawodowe w obszarem napędów lub silników elektrycznych średniego napięcia będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie zawodowe: minimum praktyki i staże lub wyjazdy zagraniczne w ramach wymiany studenckiej;
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację w środowisku międzynarodowym;
  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej, dobre umiejętności komunikacyjne;
  • Stanowisko może wymagać sporadycznych podróży (do 10%-20% czasu pracy).

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony klikając na przycisk „Aplikuj”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Gdzie szukać pracy jako Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży w miejscowości: Aleksandrów Łódzki jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy ABB Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży, praca w Aleksandrów Łódzki dopasowana do Twoich wymagań.ABB Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.