Oracle DB Administrator (11g/12c)

Teamquest Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Nasz klient to operator najnowocześniejszej, najbogatszej pod względem oferty programowej platformy płatnej telewizji w Polsce a także superszybkiego Internetu LTE i telefonii komórkowej. Firma, posiadająca mocne zaplecze techniczne i zatrudniająca ponad 500 ludzi. Aktualnie poszukujemy doświadczoną osobę, która wzmocni warszawski zespół administatorów IT.

Obowiązki:

  • Administrowanie Oracle DB - 11g/12c,
  • Optymalizacja wydajności podległych systemów,
  • Archiwizacja i odtwarzanie baz danych,
  • Tworzenie nowych środowisk bazodanowych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i awarii.

Wymagania

  • Min 3-letnie doświadczenie na stanowisku Administratora Oracle DB - osoba samodzielna,
  • Bardzo dobra znajomość Oracle DB 11g/12c (certyfikat OCP będzie dobrym atutem),
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Dobra znajomość Linux i języków skryptowych
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,
  • Zdolności interpersonalne
  • Dyspozycyjność na dyżury (dodatkowo płatne)
  • Dodatkowe atuty: mile widziana znajomość baz MS SQL Server oraz MySQL, wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • Możliwość nauki i rozwoju
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy telewizyjnej
  • Owocowe czwartki
  • Okazjonalna praca zdalna

Gdzie szukać pracy jako Oracle DB Administrator (11g/12c)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Oracle DB Administrator (11g/12c) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Oracle DB Administrator (11g/12c) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Oracle DB Administrator (11g/12c) , praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.