Wyszukaj spośród 24604 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Dyrektor Gastronomii

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 14-11-2018, do końca 56 dni
Praca Dyrektor Gastronomii

Twoja następna firma
Nasz Klient to prestiżowy warszawski hotel o wysokich standardach obsługi gości i rozpoznawalnej marce.


Twoje następne stanowisko
Food and Beverage Manager (Kierownik Gastronomii) będzie raportować bezpośrednio do Dyrektora Generalnego Hotelu, odpowiadając za wszystkie outlety gastronomiczne w obiekcie. Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie: zarządzanie pracą pracowników działu F&B, sprzedażą, kosztami i jakością obsługi wszystkich punktów gastronomicznych w celu maksymalizacji sprzedaży i zysków, kontrola i analizy jakości produktu i obsługi, zadowolenia gości z usług gastronomicznych, kosztów operacji, czystości i zgodności z przepisami sanitarnymi w tym HACCAP, koordynacja i nadzór nad przygotowaniem, sposobem prezentacji i serwisu produktów gastronomicznych w celu zapewnienia najwyższej jakości. Ponadto F&B Manager będzie odpowiadać za zapewnienie najwyższych standardów obsługi, kompleksowe i indywidualne podejście do gościa oraz uczestnictwo w opracowaniu budżetu i przygotowaniu planu rocznego dla działu F&B.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 3-letnim doświadczeniem na stanowisku kierowniczym w dziale gastronomii w branży hotelarskiej. Od Kandydatów oczekujemy umiejętności strategicznego planowania, rozwiniętych kompetencji analitycznych i umiejętności budowania relacji z gośćmi. Dobra znajomość języka angielskiego jest konieczna.


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje zatrudnienie pod szyldem prestiżowej marki, atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji.


Oferta jest ważna jeszcze 56 dni


Szukasz pracy jako Dyrektor Gastronomii

Oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Gastronomii w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Construction & Property lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Dyrektor Gastronomii Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Gastronomii, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Construction & Property praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie