Konsultant Infolinii URSUS

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Konsultant Infolinii URSUS

Pracujemy dla jednego z największych dostawców telewizji cyfrowej w Polsce. Zajmujemy się profesjonalną obsługą Klienta w zakresie SPRZEDAŻY zarówno nowych produktów, jak i dosprzedaży dodatkowych pakietów telewizji lub Internetu oraz technicznej obsługi klienta. Jesteśmy fajnym, zgranym i pełnym energii zespołem. U nas każdy dzień jest inny.

Opis Stanowiska:
  • Kompleksowa obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • Udzielanie klientom informacji i realizacja dla nich wsparcia
  • Przygotowywanie ofert i pakietów stosownych do potrzeb klienta
  • Aktywna sprzedaż pakietów (kontakt z klientem zainteresowanym ofertą)
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami i udzielanie im wsparcia
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania:
  • Umiejętność pracy z ludźmi
  • Dyspozycyjność (również w weekendy)
  • Determinacja działania
  • Doświadczenie w sprzedaży minimum 3 mies.
  • Komunikatywność (dobra dykcja, płynność i swoboda wypowiedzi)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Gwarantowany system szkoleń produktowych oraz z technik sprzedaży
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa) + bonusy za efektywność
  • Dodatkowe systemy motywacyjne i ciekawe konkursy w ciągu każdego miesiąca
  • Wsparcie kadry menedżerskiej i trenerskiej
  • W ramach zatrudnienia oferujemy zestaw szkoleniowy w postaci pakietu telewizyjnego !!
  • Jako GWARANTOWANĄ premię na początku pracy otrzymasz 200 PLN brutto po przepracowaniu 200 godzin w naszej firmie !!

Elastyczne godziny pracy

Świetna lokalizacja

Super Atmosfera

Szkolenia

System premiowy
Dodatkowe Informacje

Osoby zainteresowane  prosimy o umieszczenie poniższych klauzuli w dokumentach oraz o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania:

„Zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest InTouch Contact Center sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Floriańskiej 6/c16 (03-707),

2) dane kontaktowe do  inspektora ochrony danych w InTouch Contact Center sp. z o.o.:  incydent@it-cc.pl

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a;

4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat;

5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;

7) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji”

Wymagane języki

polski

Wynagrodzenie
14 zł PLN / Godzina

Gdzie szukać pracy jako Konsultant Infolinii URSUS

Jaka oferta pracy na stanowisku: Konsultant Infolinii URSUS w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy InTouch Contact Center Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Konsultant Infolinii URSUS Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Konsultant Infolinii URSUS, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.InTouch Contact Center Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

kontakt Sylwia Sadrzak

e-mail callcenterursus@it-cc.pl

phone 572158752

Zostaw swój numer a odzwonimy do Ciebie