Wyszukaj spośród 21192 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka , mazowieckie
Data: 05-11-2018, do końca 58 dni
Praca Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki
Ostrów Mazowiecka
NR REF.: 1114210

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży FMCG do zespołu Logistyki i Zakupów poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Logistyki.


Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionego Kandydata należeć będzie telefoniczna i mailowa obsługa zamówień Klientów zagranicznych, ewidencjonowanie wykonywanych operacji (zamówień, reklamacji, zwrotów i innych) w systemie komputerowym, zamawianie transportów i monitorowanie dostaw do klientów. Dodatkowo osoba na tym stanowisku zajmować się będzie współpracą z dostawcami zewnętrznymi i podwykonawcami w zakresie działań logistycznych, będzie pełnić nadzór nad analizą i optymalizacją procesów w zakresie łańcucha dostaw, oraz będzie fakturować zamówienia klientów.
Nasz Klient poszukuje Kandydatów z 1-3 letnim doświadczeniem w obsłudze klienta/logistyce/ łacucha dostaw. Idealny kandydat bardzo dobrze zna narzędzia Office (Excel/ Access), jak również zna język angielski min. w stopniu komunikatywnym.

Wymagania

Poszukiwany przez nas kandydat powinien posiadać wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz analityczne. Powinien być samodzielny, odporny na stres oraz dynamiczny w powierzonym działaniu.

Oferta

Nasz Klient oferuje bardzo ciekawą pracę w międzynarodowym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie, oraz realne możliwości rozwoju zawodowego.

Oferta jest ważna jeszcze 58 dni


Szukasz pracy jako Specjalista ds. Logistyki

Oferta pracy na stanowisku: Specjalista ds. Logistyki w miejscowości: Ostrów Mazowiecka jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Specjalista ds. Logistyki Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Logistyki, praca w Ostrów Mazowiecka dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Skuteczny onboarding, czyli kilka słów o wdrażaniu nowego pracownika
Czym jest onboarding? Słowo to pochodzi z języka angielskiego. „On board” znaczy po
31/01/2019
Zobacz wszystkie