Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pracownik Produkcyjny

Data: 02-11-2018, do końca 48 dni
Lokalizacja: Łozienica , zachodniopomorskie

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii, Brukseli oraz Walonii, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Dla jednego z naszych Klientów - przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją kadłubów, pokładów, podłóg do luksusowych łodzi żaglowych i motorowych, znajdującego się w Łozienicy - Goleniowskim Parku Przemysłowym, poszukujemy obecnie pracownika na stanowisko: Pracownika Produkcji.


Marzy Ci się...

... patent sternika i chcesz przemierzać morza i oceany? Zawsze chciałeś zrobić kwalifikacje do obsługi jachtów, ale zabrakło pomysłu jak się do tego zabrać?
Aplikuj do nas a sfera marzeń stanie się rzeczywistością!

Oferujemy Ci pracę przy budowie ekskluzywnych jachtów oraz przy wytwarzaniu części do tych jachtów.
Jako nasz pracownik otrzymasz atrakcyjną stawkę godzinową (17 zł/h brutto). Podwyżka? Jak najbardziej! Zdawaj testy wiedzy, fizyczne, umiejętnościowe, a zarobki gwarantujemy jeszcze wyższe!

Zakres obowiązków, to:

 laminowanie, malowanie i prace montażowe. Będziesz świadkiem jak z małych elementów powstaje coś wielkiego - nasz najmniejszy jacht ma długość 9 metrów!

Jedyne...

...czego wymagamy (poza zaangażowaniem w wykonywaną pracę), to orzeczenie o niekaralności - zarówno dla twojego bezpieczeństwa, jak i dla bezpieczeństwa innych pracowników.


Elastyczne godziny pracy

Przyjazna atmosfera

Umowa o pracę

Szkolenia

System Premiowy
Dodatkowe informacje

Wyślij swoje CV , gdyż czekamy właśnie na Ciebie!
 

Oferta jest ważna jeszcze 48 dni


Szukasz pracy jako Pracownik Produkcyjny

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Produkcyjny w miejscowości: Łozienica jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pracownik Produkcyjny Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik Produkcyjny, praca w Łozienica dopasowana do Twoich wymagań.Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie