Wyszukaj spośród 17627 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Project Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 02-11-2018, do końca 35 dni

Twoja następna firmato dynamicznie rozwijająca się firma handlowo-usługowa z siedzibą w Warszawie, która obecnie wprowadza na rynek własny, innowacyjny produkt - zaawansowaną instalację chemiczną produkowana w niskim nakładzie, która wywołała pozytywne poruszenie na targach branżowych. Organizacja jest mała i składa w większości z młodych inżynierów.

Twoje następne stanowiskoto Project Manager. Będziesz kierować projektem wprowadzenia produktu na rynek dbając o różne elementy całego przedsięwzięcia (w tym pełniąc nadzór nad produkcją czy utrzymaniem ruchu). Jednym z Twoich głównych zadań będzie odpowiednie poukładanie wszystkich procesów oraz wprowadzenie odpowiedniej metodyki. Na tym stanowisku będziesz zarządzać zespołem inżynierów.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Przede wszystkim od właściwego Kandydata wymagane jest doświadczenie we wprowadzaniu produktu oraz kierowaniu ludźmi (4-6 lat). Szukamy osoby o profilu technicznym, która która zna się na metodologii zarządzania projektem i potrafi spojrzeć na niego całościowo. Wymagana jest umiejętność obsługi programu Solid Works PDM, przyda się język angielski. Idealny Kandydat jest dynamiczny, samodzielny, szybko podejmuje decyzje i potrafi kierować zespołem ludzi młodych i kreatywnych. Preferowane są zgłoszenia od osób z doświadczeniem w branży elektronicznej, AGD czy w pracy w działach R&D i z nowymi technologiami.

Co zyskujesz?
Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie. Ponadto nasz Klient stwarza możliwość pracy w dynamicznym środowisku i w projekcie, który ma szanse stać się jedną z bardziej znaczących polskich innowacji technologicznych.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij 'Aplikuj' i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Oferta jest ważna jeszcze 35 dni


Szukasz pracy jako Project Manager

Oferta pracy na stanowisku: Project Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Manufacturing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Project Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Project Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Manufacturing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie