Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operator mieszalni

Data: 29-10-2018, do końca 49 dni
Lokalizacja: Zabierzów , małopolskie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Operator mieszalni.

Zadania:
  • Przygotowanie komponentów do produkcji
  • Odważanie i mieszanie składników niezbędnych do produkcji
  • Współpraca z pracownikami magazynu
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania:
  • Aktualna książeczka sanepidowska - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Duża motywacja do pracy
Oferta:
  • Praca w Zabierzowie
  • Praca 3-zmianowa od pon. do pt. (weekendy dodatkowo płatne)
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system dodatków
  • Ciekawa praca w dużej i znanej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej
  • Wynagrodzenie zawsze na czas!
  • Możliwość wyrobienia karty MultiSport
Dodatkowe informacje

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja: 12 357 21 87 / 606 779 619

Szukasz pracy jako Operator mieszalni

Oferta pracy na stanowisku: Operator mieszalni w miejscowości: Zabierzów jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operator mieszalni Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operator mieszalni, praca w Zabierzów dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie