Wyszukaj spośród 24604 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Audit Manager

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 24-10-2018, do końca 77 dni
Praca Audit Manager

Dla naszego klienta, jednej z większych firm consultingowych w Polsce, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Audit Managera.

Osoba na tym stanowisku w dziale audytu będzie odpowiadać za prowadzenie kompleksowych projektów dotyczących badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla polskich i międzynarodowych klientów, planowanie badania, ocenę ryzyka, komunikację z klientami. Audit Manager będzie również odpowiedzialny za zarządzanie zespołem.

Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego -- preferowany kierunek: finanse i rachunkowość, minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w audycie finansowym, znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. Konieczne jest doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem. Posiadanie uprawnień Biegłego Rewidenta lub ACCA - lub końcowy etap certyfikacji. Poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz Excela. Wymagamy ponadto od kandydatów bardzo dobrej organizacji pracy i odporności na stres, dyspozycyjności i zaangażowania, a także aktywnego podejmowania zadań, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania. Istotne są również umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny rozbudowany pakiet socjalny, pakiet szkoleniowy, program motywacyjny. Podczas współpracy możliwość dofinansowania do profesjonalnych kwalifikacji typu KIBR/ACCA. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Oferta jest ważna jeszcze 77 dni


Szukasz pracy jako Audit Manager

Oferta pracy na stanowisku: Audit Manager w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Audit Manager Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Audit Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Publikują ogłoszenia o pracy na Szukampracy.pl

Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku ofert pracy

Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Zmiana zasad reprezentatywności związków zawodowych w 2019 roku
Od 1 stycznia 2019 roku zmianie uległy progi, jak i zasady ustalania, określające czy
21/02/2019
Pracodawcy coraz bardziej wrażliwi na internetową krytykę
Pracownicy krytykujący swoich pracodawców w internecie mogą zostać uznani za osoby
05/02/2019
Pracownicy na wagę złota. Spory wzrost wynagrodzeń w 2018 roku.
O ponad 7% wzrosły wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w poprzednim roku. Eksperci
04/02/2019
Zobacz wszystkie