Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 22-10-2018, do końca 45 dni

Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa marka z branży Lifestyle/ Sporting Goods, lider w sektorze.

Twoje następne stanowisko
Do warszawskiego biura firmy poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko Account Sales Manager, z odpowiedzialnością za sprzedaż i budowanie relacji z kluczowymi klientami w kanale hurtowym (wholesale). Do zadań osoby zatrudnionej jako Account Sales Manager będzie należeć realizacja celów sprzedażowych, budowanie relacji z klientami, aktywny udział w kontraktacjach sezonowych, profesjonalne doradztwo i edukacja klientów w zakresie specyfiki produktów i kolekcji. Account Sales Manager będzie także odpowiadać za estymacje i analizy sprzedażowe oraz monitorowanie rynku konkurencji.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 3-letnim doświadczeniem na stanowiskach sprzedażowych w kanale hurtowym w branży odzieżowej, sportowej, obuwniczej, kosmetycznej lub FMCG. Od Kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego, rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych i analitycznych. Pasja do sportu będzie dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje możliwości dalszego rozwoju pod szyldem wiodącej, międzynarodowej marki, konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, niezbędne narzędzia pracy oraz pracę w zespole profesjonalistów, którzy z pasją podchodzą do codziennych zadań.


Oferta jest ważna jeszcze 45 dni


Szukasz pracy jako Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle)

Oferta pracy na stanowisku: Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Account Sales Manager (Sporting Goods/ Lifestyle), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie