Inżynier Wiodący B+R Baterii - Naukowiec (nr ref.: 9899)

Lokalizacja: Gdańsk , pomorskie
Praca Inżynier Wiodący B+R Baterii - Naukowiec (nr ref.: 9899)

  • Podstawową rolą osoby na tym stanowisku będzie kompleksowe prowadzenie projektu rozwoju baterii przepływowej od strony elektrochemicznej i materiałowej.
    Zakres zadań.:
  • specyfikacje materiałowe baterii
  • nadzór nad badaniami i testami
  • porównania, analizy, wnioski, rekomendacje
  • optymalizacja parametrów baterii przez dobór materiałów i technologii
  • tworzenie zaplecza sprzętowego, kadrowego, naukowego
  • udział w tworzeniu niezbędnych procedur
  • poszukiwanie i przedstawianie nowych rozwiązań
  • kontakty z ośrodkami naukowymi, dostawcami
  • udział w projektowaniu prototypów, jednostek pilotażowych i produktów końcowych
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu odpowiedzialnymi za konstrukcję, sterowanie i wdrożenie całego magazynu energii
Wymagania
  • Poszukujemy osoby z doktoratem w dziedzinie elektrochemii, chemii nieorganicznej, fizyki i inżynierii materiałów lub innej, pokrewnej z zagadnieniami konstrukcji nowoczesnych baterii elektrycznych, z wskazaniem na baterie przepływowe.

    Oprócz wiedzy merytorycznej oczekujemy:
  • praktycznego doświadczenia w badaniach, testach i walidacjach
  • dużej samodzielności w zakresie definiowania zadań i potrzeb
  • umiejętności rozpoznawania i eskalowania zagrożeń (ryzyka) w projekcie
  • zaangażowania w rozwiązywanie problemów
  • dobrej współpracy i komunikacji z zespołem
  • otwartości na niestandardowe rozwiązania
  • elastyczności działania w zmieniających się okolicznościach projektu (nowe informacje biznesowe, dostępne technologie, itp.)
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, również w zakresie technicznym
  • umiejętności prezentacji słownej i wizualnej, również na szerszym forum
Oferujemy
  • pracę przy rozwoju i wdrażaniu innowacyjnych produktów
  • dostęp do najnowszych technologii
  • współpracę z partnerami krajowymi oraz zagranicznymi
  • wyjazdy i uczestnictwo w kierunkowych konferencjach, targach, szkoleniach
  • duża samodzielność organizacji pracy
  • pracę w środowisku otwartym na inicjatywę i twórcze myślenie
  • prywatną opiekę medyczną dla całej rodziny
    Forma zatrudnienia:
  • pełny etat, kontrakt lub inna dogodna forma współpracy

Gdzie szukać pracy jako Inżynier Wiodący B+R Baterii - Naukowiec (nr ref.: 9899)

Jaka oferta pracy na stanowisku: Inżynier Wiodący B+R Baterii - Naukowiec (nr ref.: 9899) w miejscowości: Gdańsk jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy BDI lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Inżynier Wiodący B+R Baterii - Naukowiec (nr ref.: 9899) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Inżynier Wiodący B+R Baterii - Naukowiec (nr ref.: 9899), praca w Gdańsk dopasowana do Twoich wymagań.BDI praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.