Kierownik robót w branży AKPiA

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca Kierownik robót w branży AKPiA

Zadania:

* Aktywny udział w procesie ofertowania (kosztorysowanie, tworzenie dokumentacji ofertowej);

* Opracowywanie dokumentacji dot. realizacji prowadzonych prac w branży AKPiA (harmonogramy, budżet, POR, BIOZ,itp.);

* Przygotowanie, nadzorowanie oraz prowadzenie prac w branży AKPiA w przemyśle w zakresie:

o Nadzór nad właściwą technologią prowadzenia prac i stosowanych rozwiązań

o Optymalizacja kosztów prowadzonych prac, ocena ryzyka na każdym etapie projektu

o Tworzenie oraz weryfikowanie budżetu prowadzonych prac

o Prowadzenie dokumentacji projektowej i poprojektowej

o Alokacja i zarządzanie zespołami wykonawczymi

o Bieżące zarządzanie ryzykami na budowie i rozwiązywanie problemów;

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe elektryczne (preferowany kierunek studiów: mechatronika lub automatyka);

* Minimum 3 lata doświadczenia w prowadzeniu realizacji prac na stanowisku kierownika robót / inżyniera budowy realizującego prace na obiektach przemysłowych w branży AKPiA;

* Praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania prac elektrycznych;

* Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi (dostawcy, podwykonawcy, klienci);

* Umiejętność kierowania zespołem ludzi, samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja

* Zdolności organizacyjne oraz praktyka w kierowaniu ludźmi;

* Znajomość norm, przepisów i rozwiązań obwodów AKPiA do stref zagrożonych wybuchem

* Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;

* Świadectwo Kwalifikacyjne -- D;

* Min. dobra znajomość MS Office i AutoCAD, mile widziany MS Project i SAP;

* Uprawnienia budowlane do kierowania robotami elektrycznymi będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

* Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie;

* Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;

* Wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy;

* Szeroki pakiet świadczeń socjalnych;

* Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie CV korzystając z przycisku „APLIKUJ"

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Gdzie szukać pracy jako Kierownik robót w branży AKPiA

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kierownik robót w branży AKPiA w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kierownik robót w branży AKPiA Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik robót w branży AKPiA, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.