Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Recepcjonistka / Recepcjonista

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 15-10-2018, do końca 52 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży construction & property, poszukujemy osoby na stanowisko: Recepcjonista / Recepcjonistka

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku będzie należała obsługa recepcji, w tym przyjmowanie gości, zarządzanie korespondencją czy przekazywanie połączeń telefonicznych. Ponadto Recepcjonista/tka będzie odpowiedzialna za zadania administracyjne takie jak skanowanie dokumentów, zarządzanie salami konferencyjnymi czy dbanie o zaopatrzenie biura.

Od Kandydatów oczekujemy przede wszystkim profesjonalizmu, pracowitości, odpowiedzialności i kultury osobistej. Ponadto Kandydat powinien posiadać pierwsze doświadczenia w pracy biurowej / administracyjnej a także bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Oferujemy stałą pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, medyczny pakiet VIP oraz pracę w przyjaznej atmosferze w ścisłym centrum Warszawy.


Oferta jest ważna jeszcze 52 dni


Szukasz pracy jako Recepcjonistka / Recepcjonista

Oferta pracy na stanowisku: Recepcjonistka / Recepcjonista w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Recepcjonistka / Recepcjonista Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Recepcjonistka / Recepcjonista, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie