Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystentka Personalna

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 15-10-2018, do końca 52 dni

Dla naszego Klienta, spółki z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystentka prezesa

Do obowiązków osoby pracującej na tym stanowisku będą należały wszelkie zadania administracyjne związane koordynacją kalendarza przełożonego, w tym m.in. organizacja spotkań i wyjazdów służbowych, prowadzenie i obsługę baz danych najemców centrów handlowych, a także przygotowywanie raportów wydatków i prowadzenie archiwum i dokumentacji spraw Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie recepcji, w tym za nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie, odbieranie i przekazywanie telefonów oraz obsługę korespondencji.

Ponadto do obowiązków asystentki będzie należało zamawianie artykułów biurowych, wsparcie administracyjne i biznesowe managera a także wykonywanie ad hockowych poleceń czy praca przy różnorodnych projektach.

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w pracy administracyjno-biurowej) oraz dobrej znajomości języka angielskiego. Mile widziane doświadczenie w pracy w branży nieruchomości. Ponadto idealny Kandydat powinien być osobą dobrze zorganizowaną, zdyscyplinowaną i samodzielną a także proaktywną i zainteresowaną pracą projektową, wymagającą dostosowywania się do stale zmieniających się sytuacji.

Firma oferuje stabilne zatrudnienie, możliwość elastycznej i rozwojowej pracy oraz szeroki i ciekawy zakres obowiązków, pracę projektową oraz możliwości rozwoju i długofalowej współpracy.

Lokalizacja: Warszawa Śródmieście.


Oferta jest ważna jeszcze 52 dni


Szukasz pracy jako Asystentka Personalna

Oferta pracy na stanowisku: Asystentka Personalna w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystentka Personalna Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystentka Personalna, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie