Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Pitch

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 15-10-2018, do końca 52 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o zasięgu globalnym, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. Przetargów, który dołączy do zespołu marketingu zlokalizowanego w Centrum Warszawy.

Specjalista ds. Przetargów odpowiedzialny będzie za wsparcie w organizacji procesów przetargowych w skali międzynarodowej. Codzienne obowiązki polegały będą na gromadzeniu niezbędnych informacji, współpracy z wieloma działami firmy jak również prawnikami i partnerami, przygotowywanie dokumentacji związanej z procesem przetargowych, szkiców oraz prezentacji ofert, itd.

Poszukujemy osób posiadających doświadczenie w organizacji przetargów lub sporządzaniu ofert dla Klientów . Dużym plusem będzie doświadczenie wyniesione ze środowiska prawniczego, kancelarii. Kandydat na to stanowisko powinien posiadać płynną znajomość języka angielskiego oraz być osobą energiczną, dobrze zorganizowaną i dokładną.

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, dodatkowe benefity oraz możliwość dołączenia do doświadczonego zespołu i pracy w przyjemnej atmosferze.


Oferta jest ważna jeszcze 52 dni


Szukasz pracy jako Pitch

Oferta pracy na stanowisku: Pitch w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Pitch Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pitch, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie