Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Dyrektor Marketingu (beauty)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 55 dni

Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa firma oferująca produkty FMCG w kategorii beauty.

Twoje następne stanowisko
Obecnie do warszawskiego biura firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko Dyrektor Marketingu. Do zadań zatrudnionej osoby będzie należeć: kompleksowe zarządzanie wszelkimi działaniami marketingowymi, kreowanie strategii i planu marketingowego dla poszczególnych grup produktowych, odpowiedzialność za budżet marketingowy, monitorowanie trendów, systematyczna analiza rynku oraz działań konkurencji, kreowanie wizerunku marek poprzez wielokanałowe działania marketingowe, zarządzanie marketingiem tradycyjnym i internetowym oraz zarządzanie zewnętrznym i wewnętrznym PR.
Ponadto Dyrektor Marketingu będzie odpowiadać za zarządzanie zespołem (motywowanie, rozwijanie, coaching), koordynację pracy agencji zewnętrznych oraz współpracę z działem sprzedaży.


Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z minimum 5-letnim doświadczeniem w marketingu w firmach FMCG lub Retail oraz wykształceniem wyższym(preferowane z zakresu marketingu i zarządzania). Od Kandydatów oczekujemy praktycznej znajomości zasad tworzenia i wdrażania strategii marketingowej, doświadczenia w zarządzaniu projektami, nastawienia na realizację celów i wyników sprzedażowych oraz kreatywności w działaniu i elastyczności. Szukamy dojrzałego lidera zespołu, potrafiącego skutecznie motywować i inspirować. Biegła znajomość języka angielskiego jest konieczna, doświadczenie w działach sprzedaży będzie dodatkowym atutem.


Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje pracę pełną wyzwań, dającą satysfakcję oraz umożliwiającą ciągły rozwój, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie z pakietem świadczeń socjalnych oraz niezbędne narzędzia do pracy.


Oferta jest ważna jeszcze 55 dni


Szukasz pracy jako Dyrektor Marketingu (beauty)

Oferta pracy na stanowisku: Dyrektor Marketingu (beauty) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Dyrektor Marketingu (beauty) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Dyrektor Marketingu (beauty), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie