Pogotowie helpdesk - Młodszy Specjalista ds. serwisu

MANPOWERGROUP Sp. z o.o. Warszawa Wynagrodzenie do negocjacji

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pogotowie helpdesk -- Młodszy Specjalista ds. serwisu.

Zadania:

  • Wstępna klasyfikacja zgłoszeń serwisowych
  • Rejestrowanie zgłoszeń serwisowych w celu przekazania ich do właściwych komórek wsparcia technicznego
  • Weryfikacja uprawnień klienta do otrzymania serwisu, jego danych adresowych i kontaktowych
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych od klientów pochodzących z różnych kanałów: telefon, e-mail, fax, WWW, automaty zgłoszeniowe
  • Weryfikacja informacji zwrotnych od klienta dotyczących jego uprawnień do świadczenia serwisu, danych teleadresowych i kontaktowych oraz odpowiednie ich uaktualnianie
  • Monitorowanie przebiegu zgłoszenia pod kątem zgodności z procesem obsługi zgłoszeń oraz punktami kontrolnymi w procesie
  • Udział we wszelkich działaniach mających na celu wprowadzanie usprawnień procesów i podnoszenie, jakości świadczonych usług
  • Dyspozycja zgłoszeń serwisowych poza godzinami pracy biura oraz w soboty, niedziele i święta: zamawianie części oraz przekazywanie zleceń do inżynierów serwisowych

Oczekiwania:

  • Znajomość obsługi komputera i umiejętność rozwiązywania problemów użytkowników ze sprzętem
  • Znajomość programów biurowych (pakiet MS Office, Office 365) i umiejętność rozwiązywania problemów użytkowników z aplikacjami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (średnio zaawansowany)
  • Komunikatywność - rola wymaga bezpośredniego kontaktu z użytkownikami
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w obszarze utrzymania sprzętu - mile widziane
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej (również w nocy, weekendy i święta)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w trybie zmianowym (serwis czynny 24/7)
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową
  • Biuro zlokalizowane na Mokotowie (Wyścigi)

Gdzie szukać pracy jako Pogotowie helpdesk - Młodszy Specjalista ds. serwisu

Jaka oferta pracy na stanowisku: Pogotowie helpdesk - Młodszy Specjalista ds. serwisu w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy MANPOWERGROUP Sp. z o.o. lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Pogotowie helpdesk - Młodszy Specjalista ds. serwisu Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pogotowie helpdesk - Młodszy Specjalista ds. serwisu, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.MANPOWERGROUP Sp. z o.o. praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.