Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Księgowy/a działu Księgi Głównej z j. włoskim (GL Accountant)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 10-10-2018, do końca 57 dni

Dla naszego Klienta, jednego z największych światowych producentów artykułów biurowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Księgowego/ej działu Księgi Głównej (GL Accountant) ze znajomością języka włoskiego.

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy przygotowywanie, weryfikowanie i księgowanie dokumentów, prowadzenie rejestru środków trwałych, naliczanie amortyzacji oraz bieżąca analiza i uzgadnianie kont księgowych. Dodatkowo, Kandydat będzie odpowiedzialny za przygotowywanie deklaracji podatkowych, cyklicznych raportów, analiz oraz niezbędnej dokumentacji zgodnie z wymogami, na potrzeby audytu.

Kandydat powinien posiadać min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, (preferencyjnie w międzynarodowym środowisku), bardzo dobrą znajomość języka angielskiego jak i włoskiego oraz Excel. Praktyczna znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem. Ponadto poszukujemy osób komunikatywnych, które wykazują bardzo dobre zdolności analitycznego myślenia.

Nasz Klient oferuje stabilne warunki zatrudnienia, pakiet benefitów, szkolenia oraz możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.


Oferta jest ważna jeszcze 57 dni


Szukasz pracy jako Księgowy/a działu Księgi Głównej z j. włoskim (GL Accountant)

Oferta pracy na stanowisku: Księgowy/a działu Księgi Głównej z j. włoskim (GL Accountant) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Księgowy/a działu Księgi Głównej z j. włoskim (GL Accountant) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Księgowy/a działu Księgi Głównej z j. włoskim (GL Accountant), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie