Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Senior Audit Consultant WAW

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 54 dni

Dla naszego klienta, jednej z większych firm consultingowych w Polsce, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Senior Audit Consultant.

Osoba na tym stanowisku w dziale audytu będzie odpowiadać za prowadzenie kompleksowych projektów dotyczących badania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych dla polskich i międzynarodowych klientów. Senior Consultant będzie również odpowiedzialny za planowanie i organizowanie pracy zespołu.

Od kandydatów wymagamy wykształcenia wyższego -- preferowany kierunek: finanse i rachunkowość, minimum 3 lat doświadczenia zawodowego w audycie finansowym, znajomości polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości. Konieczne jest doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem. Dużym atutem dla kandydata będzie, jeżeli jest w trakcie uzyskiwania kwalifikacji KIBR lub ACCA. Poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego oraz Excela. Wymagamy ponadto od kandydatów bardzo dobrej organizacji pracy i odporności na stres, dyspozycyjności i zaangażowania, a także aktywnego podejmowania zadań, samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania. Istotne są również umiejętność pracy w zespole.

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny rozbudowany pakiet socjalny, pakiet szkoleniowy, program motywacyjny. Podczas współpracy możliwość dofinansowania do profesjonalnych kwalifikacji typu KIBR/ACCA. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.


Oferta jest ważna jeszcze 54 dni


Szukasz pracy jako Senior Audit Consultant WAW

Oferta pracy na stanowisku: Senior Audit Consultant WAW w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Senior Audit Consultant WAW Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Audit Consultant WAW, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie