Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Retail Marketing Manager CEE (Fashion)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 54 dni

Twoja następna firma
Nasz Klient to międzynarodowa marka z branży Fashion/ Lifestyle o rozpoznawalnym logo i wysokiej jakości produktów, typ "love brand".

Twoje następne stanowisko
Obecnie do warszawskiego biura firmy poszukujemy Kandydatów na stanowiskoRetail Marketing Manager z odpowiedzialnością za Polskę i region CEE.Retail Marketing Manager będzie odpowiadać za aktywację klientów w punktach sprzedaży poprzez kreację i egzekucję planu marketingowego zgodnie z kalendarzem aktywacji. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć zarządzanie budżetem marketingowym, analizy oraz raportowanie efektywności kampanii (ROI), ścisła współpraca z działem handlowym i zewnętrznymi partnerami oraz kontakt z zagranicznymi oddziałami firmy.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania Kandydatów z min. 3-letnim doświadczeniem w działach marketingu - preferowane doświadczenie w markach odzieżowych, lifestyle'owych, sportowych, obuwniczych i pokrewnych ze znajomością zagadnień z zakresu omnichannel/ trade marketing. Od Kandydatów oczekujemy znajomości trendów lifestyle'owych, dobrej znajomości języka angielskiego oraz rozwiniętych kompetencji negocjacyjnych i komunikacyjnych.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje atrakcyjny pakiet wynagrodzenia, niezbędne narzędzia pracy oraz możliwość dołączenia do międzynarodowego środowiska biznesowego i zespołu profesjonalistów, którzy kochają to, co robią.


Oferta jest ważna jeszcze 54 dni


Szukasz pracy jako Retail Marketing Manager CEE (Fashion)

Oferta pracy na stanowisku: Retail Marketing Manager CEE (Fashion) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Retail Marketing Manager CEE (Fashion) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Retail Marketing Manager CEE (Fashion), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie