Wyszukaj spośród 18341 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Operational Excellence Expert

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 54 dni

Ekspert ds. doskonalenia procesów z j. niemieckim

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży finansowej, który posiada swoje centrum usług wspólnych w Warszawie, poszukujemy osoby na stanowisko Eksperta ds. doskonalenia procesów z j. niemieckim.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie wprowadzania nowych procesówdo centrum, zapewnienie kompletności i poprawności dokumentacji procesowej, proponowanie mierników optymalizacji, monitoring postępów jej wprowadzania.Ekspert będzie też prowadził mniejsze projekty związane m. in. z wprowadzeniem nowych produktów i usług, wkraczanie na nowe rynki i przejmowaniem nowych klientów. Będzie też koordynował współpracę między zaangażowanymi grupami.

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy 2-3-letniego doświadczeniana zbliżonej pozycji, biegłej znajomości j. angielskiego i niemieckiegooraz proaktywnego podejścia i umiejętności pracy w matriksowej strukturze.

Nasz klient oferuje pracę w przyjaznym i wciąż rozwijającym się zespole, międzynarodowe środowisko, możliwość realnego wpływu na kształt organizacji a ponadto pracę w nowoczesnym biurze w centrum miasta i pakiet benefitów pozapłacowych

Brzmi interesująco? Prześlij nam swoje CV w j. angielskim.


Oferta jest ważna jeszcze 54 dni


Szukasz pracy jako Operational Excellence Expert

Oferta pracy na stanowisku: Operational Excellence Expert w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Accountancy Finance lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Operational Excellence Expert Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Operational Excellence Expert, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Accountancy Finance praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie