Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Asystentk/ka Biura

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 55 dni

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży nieruchomości, poszukujemy osoby na stanowisko: Office Assistant

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadała za poprawny przepływ dokumentacji firmowej oraz bieżące uzupełnianie potrzebnych danych, a także zadania związane z archiwizacją. Asystent/ka Biura będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę sekretariatu i klientów oraz codzienne wsparcie Zarządu w ad-hoc'owych kwestiach. Do innych obowiązków będzie należała również współpraca z dostawcami, firmami kurierskimi a także wsparcie różnych inicjatyw i projektów w obszarze administracji.

Do przesyłania aplikacji zapraszamy osoby z pierwszymi doświadczeniami zawodowymi, posługujące się językiem angielskim na dobrym poziomie (min. B2). Poszukujemy takich cech i umiejętności jak odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, dobra organizacja pracy własnej i zorientowanie na szczegóły. Mile widziane będą pierwsze doświadczenia zdobywane w obszarze administracji lub obsłudze klienta.

Oferujemy ciekawą, rozwijającą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Firma przewiduje benefit w formie bonusu pieniężnego oraz benefity pozapłacowe. Lokalizacja: ścisłe Centrum Warszawy.


Oferta jest ważna jeszcze 55 dni


Szukasz pracy jako Asystentk/ka Biura

Oferta pracy na stanowisku: Asystentk/ka Biura w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Asystentk/ka Biura Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Asystentk/ka Biura, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie