Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 55 dni

Dla naszego Klienta, lidera w zakresie technologii i usług medycznych, w związku z rozwojem działu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszego/ej Specjalisty/ki ds. Obsługi Klienta

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie telefoniczna obsługa Klientów indywidualnych i biznesowych(m.in. szpitale), wprowadzanie zamówień do systemu, a także ich dalsze procesowanie.

Od Kandydatów wymagamy znajomości języka angielskiego na poziomie B2oraz pierwszego doświadczenia w obsłudze Klienta. Poszukujemy osób, które chętnie budują relacje z Klientem zapewniając kompetentną informację. Na powyższym stanowisku cenione są wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych. Kandydaci powinni cechować się empatią, życzliwością, a także samodzielnością. Atutem będzie znajomość systemu SAP.

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin,zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz perspektywę długofalowej współpracy, atrakcyjne wynagrodzenieoraz pakiet benefitów(opieka medyczna, karta sportowa).


Oferta jest ważna jeszcze 55 dni


Szukasz pracy jako Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta

Oferta pracy na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Hays Office lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Hays Office praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie