INWENTARYZATOR lub ANALITYK ZESPOŁU SPISOWEGO

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Praca INWENTARYZATOR lub ANALITYK ZESPOŁU SPISOWEGO

ANALITYK ZESPOŁU SPISOWEGO:

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie danych do systemu
- wykazywanie różnic inwentaryzacyjnych

Oczekiwania:
- ukończone 18 lat
- biegła obsługa komputera w tym MS Exel (zaawansowany)
- gotowości do pracy w wyznaczonym terminie
- rzetelności

INWENTARYZATOR:

- prowadzenie ręcznego spisu części zamiennych wykorzystywanych do serwisowania samolotów
- stałe raportowanie

- ukończonych 18 lat

Oferujemy:

- pracę w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
- ciekawą pracę w pracę w młodym zespole
- perspektywę dłuższej współpracy
- gwarancję minimalnej dniówki od 112 zł netto do 176 zł netto
- bezpłatne szkolenie w terminie 5/10/2018
- pracę w ciekawym środowisku
- wolne weekendy
- pracę w godzinach 7:00-15:00 (ewentualnie 8:00-16:00)

Prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego lub o kontakt telefoniczny pod numerami:

691-707-844,
663 515 589,
885 777 477,
885 777 055

www.workprofit.pl

Gdzie szukać pracy jako INWENTARYZATOR lub ANALITYK ZESPOŁU SPISOWEGO

Jaka oferta pracy na stanowisku: INWENTARYZATOR lub ANALITYK ZESPOŁU SPISOWEGO w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Work & Profit lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako INWENTARYZATOR lub ANALITYK ZESPOŁU SPISOWEGO Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko INWENTARYZATOR lub ANALITYK ZESPOŁU SPISOWEGO, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Work & Profit praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.