Kucharz /Pracownik Kuchni Pizza Hut Gdańsk Galeria Bałtycka

Pizza Hut Wynagrodzenie do negocjacji

Nie przez przypadek Pizza Hut ma największą na świecie sieć restauracji serwujących pizzę - w każdym kawałku naszej pizzy obecny jest sekretny składnik, miłość do jedzenia!

Poszukujemy Pracowników kuchni/Kucharzy do naszego zespołu !
Nie wymagamy doświadczenia !

Zadania:

• Dbałość o zadowolenie naszych Gości - poprzez zapewnienie im produktów jak najwyższej jakości
• Odpowiedzialność za sprzęty, czystość i porządek w miejscu pracy
• Wzajemna pomoc i współpraca w zespole, troska o dobrą atmosferę i miłe relacje
• Zaangażowanie w realizację codziennych zadań, aby osiągać jak najlepsze wyniki

Wymagania

Wymagania:

• Pozytywna energia, entuzjazm w działaniu i uśmiech na co dzień :)
• Otwartość i komunikatywność
• Sumienność i zaangażowanie
• Umiejętność pracy w zespole
• Książeczka sanitarno-epidemiologicza

Oferujemy

Oferujemy

• Szkolenia przygotowujące do pracy
• Wynagrodzenie zawsze na czas
• Godziny pracy i wymiar etatu dopasowane do Twoich potrzeb
• Realna możliwość awansu - 80% naszych menedżerów zaczynało swoją karierę od stanowiska pracownika restauracji
• Premie za polecanie do pracy przyjaciół, nagrody za dobre wyniki pracy
• Możliwość korzystania z multikarnetu sportowego
• Twoje ulubione produkty Pizza Hut, KFC, Burger King, Starbucks - w bardzo przystępnych cenach

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY
1. Podanie danych osobowych przekraczających zakres danych osobowych wymaganych przez AmRest sp. z o.o. (czyli danych innych niż imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, wykształcenie uzupełniające, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, obywatelstwo, dodatkowe uprawnienia, umiejętności, zainteresowania, seria i numer dowodu osobistego, organ, który wydał dowód tożsamości lub dane dotyczące innego dokumentu tożsamości) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji.

2. Jeśli chcesz, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez AmRest sp. z o.o. także na potrzeby PRZYSZŁYCH PROCESÓW REKRUTACYJNYCH, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez AmRest Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

3. Każdą z powyższych zgód (zgodę z punktu 1. i punktu 2.) możesz z łatwością cofnąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić, skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

4. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest AmRest sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy Pl. Grunwaldzkim 25-27, 50-365 Wrocław. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia. Więcej informacji znajdziesz pod poniższym linkiem: PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI INFORMACYJNEJ

Gdzie szukać pracy jako Kucharz /Pracownik Kuchni Pizza Hut Gdańsk Galeria Bałtycka

Jaka oferta pracy na stanowisku: Kucharz /Pracownik Kuchni Pizza Hut Gdańsk Galeria Bałtycka w miejscowości: jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy Pizza Hut lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy. Szukam pracy jako Kucharz /Pracownik Kuchni Pizza Hut Gdańsk Galeria Bałtycka Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kucharz /Pracownik Kuchni Pizza Hut Gdańsk Galeria Bałtycka, praca w dopasowana do Twoich wymagań.Pizza Hut praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.