Wyszukaj spośród 17969 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate)

Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie
Data: 12-10-2018, do końca 55 dni

Twoja następna firma
Jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm w branży nieruchomości (głównie logistyczno-magazynowe, biurowe, komercyjne) w Polsce i na świecie. Firma specjalizuje się z szerokim zakresie usług dot. nieruchomości, w tym: wynajem, działalność deweloperska, wynajem obiektów.

Twoje następne stanowisko
Marketing Manager będzie odpowiedzialny za kreowanie i wdrażanie strategii marketingowej, w tym komunikacja, PR, content & digital marketing w Polsce oraz w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Węgry). Nowozatrudniona osoba będzie koordynowała i planowała działania wizerunkowe i promocyjne nastawionewspieranie procesu najmu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna także za zarządzanie relacjami z klientami, partnerami (w tym agencje, domy mediowe) w zakresie koordynacji eventów i wydarzeń branżowych, tworzenia materiałów marketingowych, badaniem trendów rynkowych. Marketing Manager będzie kierował działem marketingu w regionie CEE -- zespół 3-4 osoby.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu, koordynowaniu i realizacji projektów marketingowych (komunikacyjnych, PR, eventy, targi, promocje, reklama, social media, ATL, BTL) w sektorze nieruchomości (property, commercial, offices, logistics services). Wymagamy bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz doświadczenia w zarządzaniu zespołem. Poszukujemy osób dynamicznych, kreatywnych z głową pełną pomysłów oraz chętnych do rozwoju. Szansę na sprawdzenie się na tym stanowisku ma osoba dobrze zorganizowania, umiejąca samodzielnie i efektywnie zarządzać czasem.

Co zyskujesz?
Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży nieruchomości, możliwości realizowania ciekawych i różnorodnych projektów marketingowych na rynku międzynarodowym, realne możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenie, wszelkie narzędzia do pracy (m.in. samochód służbowy do użytku prywatnego).


Oferta jest ważna jeszcze 55 dni


Szukasz pracy jako Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate)

Oferta pracy na stanowisku: Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate) w miejscowości: Warszawa jest idealna dla Ciebie? Śmiało Aplikuj! Sprawdź też inne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS Sales & Marketing lub zapoznaj się raz jeszcze z ofertą pracy Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate) Możesz także skorzystać ponownie z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Marketing Manager CEE (industrial / logistic / offices real estate), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS Sales & Marketing praca. Zobacz także dostepny katalog Stanowisk na Szukampracy.pl, gdzie znajdziesz więcej ogłoszeń o pracę.

Rekrutują z Szukampracy.pl
Firmy, którym warto zaufać jeżeli poszukujesz pracy

Aktualności z rynku pracy
Bieżące informacje z rynku pracy i porady dla szukających pracy

Chcesz przejść na samozatrudnienie? Zobacz co utracisz
Spora liczba pracowników w Polsce postanawia zrezygnować z etatu, by pracować na rzecz
17/01/2019
Emeryci na ratunek gospodarce
  Z roku na rok rośnie liczba osób, które pozostają na rynku pracy mimo wejścia
15/01/2019
Coraz lepsza sytuacja na rynku pracy problemem dla rządowych instytucji
Ostatnimi czasy sytuacja na polskim rynku pracy regularnie się poprawia. Okazuje się
14/01/2019
Zobacz wszystkie